• In English
 • 2 липня відбудуться заходи з відзначення 25-ї річниці Військово-Морських Сил ЗС України
  опубліковано 26 червня 2017

  26
  червня

  08:00

  понеділок
  Додати в календар 2017-06-26 08:00:05 2024-06-18 11:12:56 Europe/Kiev 2 липня відбудуться заходи з відзначення 25-ї річниці Військово-Морських Сил ЗС України Event organizer. event@organizer.email

  Прес-центр Командування ВМС ЗС України розпочав акредитацію на висвітлення у засобах масової інформації заходів з нагоди 25-ї річниці Військово-Морських Сил ЗС України, основні з яких буде проведено у Одесі 2 липня.

  2 липня відзначення 25-ї річниці Військово-Морських Сил ЗС України розпочнеться ритуалом підняття на кораблях, ошвартованих в районі Морського вокзалу, Військово-Морського Прапору та прапорів розцвічування. Далі сплановано покладання на зовнішньому рейді вінка та квітів на воду на честь загиблих військових і цивільних моряків. Крім того, на мешканців і гостей міста чекають демонстрація елементів льотного вишколу, регата на кубок командувача ВМС ЗС України в акваторії морського торгівельного порту, виступ військового оркестру, дефіле роти почесної варти, «велопробіг у тільняшках», перегони на ялах, екскурсії на кораблях, катерах і військовій техніці та інші заходи. 

  Акредитація на заходи, що відбудуться 2 липня в районі Морського вокзалу, є обов’язковою.

  Низка заходів з відзначення Дня ВМС ЗС України пройде також в період з 23 червня по 1 липня.

  В акредитаційній заявці, оформленій на бланку ЗМІ, мають бути зазначені:

  1. Повна назва ЗМІ.

  2. Прізвище, ім’я, по батькові, номер та серія паспорта громадянина України, номер журналістського посвідчення, посади представників ЗМІ, які подаються до акредитаційного списку.

  3. Посада та підпис керівника ЗМІ або уповноваженої особи.

  4. Контактні телефони ЗМІ та акредитованих осіб, електронні адреси.

  Заявки приймаються на адресу прес-центру Командування ВМС ЗС України: press_vms_ukr@i.ua  до 12.00 29 червня 2016 року. Контактна особа - Ірина Карп’юк (093) 583-54-55. Після зазначеного терміну можливість акредитуватися, на жаль, буде відсутня.

  Про місце і час збору акредитованих журналістів на заходи 2 липня в районі причалу Морського вокзалу буде повідомлено додатково, так само як і про заходи, що відбудуться напередодні.  

  Довідки за телефоном прес-центру Командування Військово-Морських Сил ЗС України: (048) 779-81-74.

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ