• In English
 • 26-27 червня у Німеччині Голова Держенергоефективності представить інвестиційний потенціал відновлюваної енергетики України
  опубліковано 21 червня 2017

  21
  червня

  16:00

  середа
  Додати в календар 2017-06-21 16:00:06 2023-10-04 15:56:54 Europe/Kiev 26-27 червня у Німеччині Голова Держенергоефективності представить інвестиційний потенціал відновлюваної енергетики України Event organizer. event@organizer.email

  26-27 червня Голова Держенергоефективності Сергій Савчук здійснить робочу поїздку до Німеччини, де ознайомиться з передовими технологіями і проектами у відновлюваній енергетиці та презентуватиме перспективи їх реалізації в Україні.

  Зокрема, 26 червня Голова Агентства відвідає два потужних підприємства, що генерують «чисту» енергію. Перше з них – це компанія-виробник вітрових турбін «Enercon»,  що займає четверте місце у світі та є лідером у даній галузі у Німеччині. Друга компанія «Getec Green Energy AG» займається встановленням біогазових установок, вітрових та сонячних електростанцій.

  27 червня у м. Берлін  Сергій Савчук візьме участь в українсько-німецькому енергетичному симпозіумі «Потенціал України у сфері відновлюваної енергетики». Представникам політичного, фінансового та бізнеc-середовища Німеччини Голова Агентства презентуватиме стан розвитку відновлюваної енергетики в Україні, а також інвестиційно-привабливі проекти у цій сфері.

   

  Автор: ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ