• In English
 • 22 червня відбудеться офіційна презентація з нагоди запуску в пілотному режимі системи eHealth та її першого сервісу - реєстрації закладу первинної допомоги
  опубліковано 16 червня 2017

  16
  червня

  11:00

  п'ятниця
  Додати в календар 2017-06-16 11:00:04 2020-07-02 14:30:04 Europe/Kiev 22 червня відбудеться офіційна презентація з нагоди запуску в пілотному режимі системи eHealth та її першого сервісу - реєстрації закладу первинної допомоги Event organizer. event@organizer.email

  22 червня об 11:00 у приміщенні Часопису (вул. Л. Толстого, 3 (метро Льва Толстого), зала Бібліотека) відбудеться офіційна презентація з нагоди запуску в пілотному режимі системи eHealth та її першого сервісу – реєстрації закладу первинної допомоги.

  Це перший із електронних сервісів для супроводу запланованих реформ МОЗ в рамках задекларованого на 2017 рік мінімального життєздатного продукту (MVP).

  Учасники презентації:

  ·         Уляна Супрун, Міністр охорони здоров’я України;

  ·         Павло Ковтонюк, заступник Міністра охорони здоров’я України;

  ·         Олександр Риженко, Голова Державного агентства з питань електронного урядування;

  ·         Роман Ващук, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні;

  ·         Дмитро Шерембей, Всеукраїнська мережа ЛЖВ;

  ·         Віктор Нестуля, Transparency International Україна;

  ·         Юрій Бугай, керівник проектного офісу eHealth.

   

  На презентацію також запрошені представники розробників медичних інформаційних систем, міжнародних проектів та наукового середовища.

  Попередня акредитація журналістів триває до 19:00 21 червня 2017 року.

  Контакти:

  Юлія Мірошник, +38 093 669 66 95, julia.miroshnyk@gmail.com, www.ehealth-ukraine.org

   

   

  Довідково

  Електронна система охорони здоров’я або система eHealth має вивести українську медицину на новий рівень. На меті eHealth переведення усіх документів та процесів взаємодії у сфері охорони здоров’я з паперового формату в електронний, при цьому створюючи єдині реєстри закладів, лікарів, пацієнтів, ліків тощо.

  Згідно з Меморандумами від 25.11.2016 та від 22.12.2016 ініційованих об'єднанням медичного ІТ бізнесу,  громадськості та експертів, найпершим пропонується втілення Мінімального життєздатного продукту (Minimum viable product - MVP), який забезпечить супровід запуску реформи первинної ланки та згодом процесу відшкодування вартості ліків (реімбурсації).

  16 березня 2017 року меморандумом між Міністерством охорони здоров’я, Державним агентством з питань електронного урядування, ГО “Transparency International Україна” та БО “Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД” було створено проектний офіс eHealth задля координації дій з втілення електронних інструментів задекларованих у двох попередніх Меморандумах.

  Згідно з усіма переліченими документами система eHealth має з'явитися в Україні вже у 2017 році.

   

   

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ