• In English
 • 13-15 червня міністри закордонних справ Королівства Швеція та Литовської Республіки перебуватимуть в Україні зі спільним робочим візитом
  опубліковано 08 червня 2017

  08
  червня

  13:00

  четвер
  Додати в календар 2017-06-08 13:00:56 2024-06-25 19:29:33 Europe/Kiev 13-15 червня міністри закордонних справ Королівства Швеція та Литовської Республіки перебуватимуть в Україні зі спільним робочим візитом Event organizer. event@organizer.email

  13-15 червня міністри закордонних справ Королівства Швеція Маргот Вальстрьом та Литовської Республіки Лінас Лінкявічюс перебуватимуть в Україні зі спільним робочим візитом.

  Символічно, що саме представники держав, що завжди послідовно підтримували Україну на її євроінтеграційному шляху, стануть першими високопосадовцями з ЄС, які відвідають нашу державу після запровадження безвізового режиму для українських громадян.

  Планується, що серед ключових питань до обговорення буде якраз роль Швеції та Литви у підтримці системних реформ, що реалізуються на основі Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Крім цього, на порядку денному - українсько-литовське та українсько-шведське двостороннє співробітництво.

  14 червня спільно з Міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним глави шведського та литовського зовнішньополітичних відомств відвідають Одесу, де, зокрема, візьмуть участь у заходах з нагоди Днів Литви в Одесі.

  Того ж дня у Києві троє міністрів відвідають традиційний захід МЗС України Open Air. Цього року це буде джазовий концерт «Музика вільних людей», організований за сприяння Koktebel Jazz Festivalоднієї з найбільш вагомих мистецьких подій, яка вимушено мігрувала з Криму.

  15 червня в Києві відбудеться 6-й Українсько-Шведський бізнес-форум, у якому візьмуть участь всесвітньовідомі шведські компанії.

  * * *

  14 червня о 9:00 в приміщенні Одеської ОДА відбудеться спільна зустріч Міністрів закордонних справ України Павла Клімкіна, Королівства Швеція Маргот Вальстрьом та Литовської Республіки Лінаса Лінкявічюса з Головою Одеської ОДА Максимом Степановим.

  По закінченню зустрічі передбачається коротке спілкування з пресою (мови прес-конференції: українська та англійська).

  З питань акредитації на висвітлення зустрічі та прес-конфренції, прохання звертатися до Керівника прес-служби Одеської облдержадміністрації Сніжани Мереуци - тел. +38 067 484 64 94 та Прес-секретаря Голови Одеської облдержадміністрації Подінєжної Катеринител. +38 096 967 11 36.

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ