• In English
 • 9-16 червня Голова Держенергоефективності презентує в Астані потенціал відновлюваної енергетики України
  опубліковано 09 червня 2017

  09
  червня

  15:00

  п’ятниця
  Додати в календар 2017-06-09 15:00:02 2023-09-25 07:28:30 Europe/Kiev 9-16 червня Голова Держенергоефективності презентує в Астані потенціал відновлюваної енергетики України Event organizer. event@organizer.email

  З 9 по 16 червня 2017 р. у м. Астана (Казахстан) Голова Держенергоефективності Сергій Савчук візьме участь у ділових заходах Міжнародної спеціалізованої виставки EXPO-2017 «Future Energy». Виставка присвячена загальносвітовому і водночас важливому для України тренду – «Енергія майбутнього».

  «Участь в EXPO-2017 – це нагода представити всьому світові значний потенціал «чистої» енергетики України, налагодити діалог з урядами інших країн та зацікавити потенційних інвесторів вкладати кошти саме в українські «зелені» проекти», - прокоментував важливість події Сергій Савчук.

  Україна презентуватиме законодавчі досягнення та інноваційні розробки у відновлюваній енергетиці на національному стенді під гаслом «Енергія творчих людей». Також на стенді працюватиме інформаційно-пошукова система, яка дозволить понад 30 компаніям, що працюють у відновлюваній енергетиці, заочно взяти участь у EXPO-2017 та представити близько 100 інвестиційних проектів.

  Перший тиждень роботи виставки насичений діловими заходами. Так, 10 червня Голова Агентства разом з главами делегацій інших країн візьме участь в екскурсії головним павільйоном виставки «Нур-Алем».

  11 червня Голова Агентства виступить на Міністерській конференції «Забезпечення сталого розвитку енергетики», де представить міжнародній аудиторії політику розвитку відновлюваної енергетики в Україні, законодавчі стимули для інвесторів та ресурсний потенціал країни.

  У понеділок, 12 червня, С.Савчук долучиться до дискусії на тему “Sustainable Energy of the 21st centuryGovernment meets Industry”.

  13 червня Сергій Савчук стане учасником 8-го Міжнародного форуму зі сталого розвитку енергетики, де презентуватиме інвестиційну привабливість відновлюваної енергетики в Україні.

  15 червня Голова Агентства Сергій Савчук візьме участь у церемонії відкриття Національного дня України. Ключовою подією цього дня буде двосторонній українсько-казахський бізнес-форум: «Україна-Казахстан: нові горизонти економічного співробітництва».

  16 червня С. Савчук буде учасником 13-ого засідання спільної Міждержавної українсько-казахської Комісії з економічного співробітництва.