• In English
 • 7 червня - семінар у Києві "ЕСКО та енергоменеджмент - ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ"
  опубліковано 02 червня 2017

  02
  червня

  10:00

  п’ятниця
  Додати в календар 2017-06-02 10:00:00 2024-02-27 17:04:31 Europe/Kiev 7 червня - семінар у Києві "ЕСКО та енергоменеджмент - ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ" Event organizer. event@organizer.email

   

  Держенергоефективності спільно з Представництвом Фонду ім. Ф. Еберта в Україні  продовжує цикл інформаційно-роз’яснювальних семінарів у регіонах України, присвячених питанню впровадження ЕСКО-механізму та енергоменеджменту у бюджетній сфері.

  7 червня у Києві за ініціативи Агентства відбудеться черговий семінар на тему «ЕСКО та енергоменеджмент – ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ».

  Ціль - роз’яснити механізм та переваги укладення енергосервісних договорів для комплексної термомодернізації будівель бюджетних установ, а також обговорення перспектив впровадження енергоменеджменту у Київській області.

  Під час семінару ЕСКО-інвестори поділяться враженнями від роботи за ЕСКО-договорами та повідомлять наскільки швидко повертаються інвестиції, вкладені у модернізацію закладів бюджетної сфери.

  Ключові питання семінару:

  ·        Повернення ЕСКО-інвестицій-2016, перші заощадження у бюджеті-2017

  ·        Енергоменеджмент у бюджетній сфері: Реалії енергоефективності без капіталовкладень.

  Основні спікери семінару:

  ·        Сергій Савчук - Голова Держенергоефективності.

  ·        Олексій Корчміт – радник Голови Держенергоефективності.

  Час проведення заходу: з 10:00 до 12:20.

  Місце проведення:

  ·        Київська ОДА, м. Київ, пл. Лесі Українки, 1, мала сесійна  зала, 2-й поверх.

  В рамках семінару відбудеться підхід до преси.

  Організатори заходу: Держенергоефективності, Київська обласна державна адміністрація, Представництво Фонду ім. Ф.Еберта в Україні.

  Програма семінару за посиланням: http://saee.gov.ua/sites/default/files/ESCO_EM_Seminar_07_06_2017.pdf

  Участь у семінарі безкоштовна! Запрошуємо до участі у заході головних розпорядників бюджетних коштів ОДА та РДА, міських рад, керівників бюджетних установ, ЕСКО-компанії, виробників та рітейлорів енергоефективного обладнання і матеріалів, будівельні компанії, представників бізнесу та громадськості.

  Акредитація ЗМІ на семінар відбувається до 18:00 6 червня за тел.: 097-59-67-088, (044) 590-59-65 та saeepressa@gmail.com. Вхід за журналістськими посвідченнями.