• In English
 • 6 червня прес-конференція за участю Міністра Вадима Черниша на тему "Україна готуватиме фахівців конфліктного та постконфліктного врегулювання"
  опубліковано 01 червня 2017

  01
  червня

  12:00

  четвер
  Додати в календар 2017-06-01 12:00:01 2024-05-29 09:04:43 Europe/Kiev 6 червня прес-конференція за участю Міністра Вадима Черниша на тему "Україна готуватиме фахівців конфліктного та постконфліктного врегулювання" Event organizer. event@organizer.email

  6 червня 2017 року за участю Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадима Черниша відбудеться прес-конференція: «Україна готуватиме фахівців конфліктного та постконфліктного врегулювання». 

  Цього року в КПІ імені Ігоря Сікорського започатковується нова магістерська програма для підготовки фахівців  з конфліктології та медіації. З огляду на міжнародний досвід, врегулювання конфлікту та подолання його наслідків може тривати не один рік, тому потреба держави в освічених спеціалістах в цій царині тільки зростатиме. Учасники прес-конференції окреслять деталі вступу, нададуть інформацію щодо майбутніх дисциплін та потенційних лекторів.

  Час проведення:  12.00 

  Місце проведення:  Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського»,  просп. Перемоги, 37 , корпус 1,  зала Вченої ради. 

  Учасники: 

  Черниш Вадим Олегович , Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України; 

  Мельниченко Анатолій Анатолійович , декан факультету соціології і права; 

  Кутуєв Павло Володимирович , завідувач кафедри соціології. 

  Керівництво Університету

  Акредитація: до 10:00 6 червня за телефоном: (095) 04-000-92 та електронною адресою:  press@mtot.gov.ua

   

  Автор: Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України