• In English
 • 1 червня до Міжнародного дня захисту дітей МОЗ організовує дитячу медичну конференцію “Здоров'я та захист”
  опубліковано 29 травня 2017

  29
  травня

  16:00

  понедiлок
  Додати в календар 2017-05-29 16:00:12 2020-06-04 18:48:47 Europe/Kiev 1 червня до Міжнародного дня захисту дітей МОЗ організовує дитячу медичну конференцію “Здоров'я та захист” Event organizer. event@organizer.email

  1 червня до Міжнародного дня захисту дітей Міністерство охорони здоров'я України організовує дитячу медичну конференцію “Здоров'я та захист”.

  Наша мета – розповісти дітям та підліткам про систему охорони здоров’я, важливість здорового способу життя та профілактики, а також дізнатися думку самих дітей про їх бачення здорового розвитку, бажання та способи досягнення найкращого результату.

  На учасників конференції чекають виступи від в. о. Міністра Уляни Супрун та директора представництва ЮНІСЕФ в Україні Джовани Барберіс, а також робота в групах, дискусії та навчання невідкладній допомозі від інструкторів ГО “Захист Патріотів”.

  Кожна дитина має право бути захищеною, отримувати рівний доступ до якісної освіти та медичних послуг. І сьогодні – це не лише веселе дитяче свято, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права дітей, особливо в умовах нових викликів, пов'язаних з ескалацією насильства та бойовими діями на сході нашої держави.

  Місце проведення: Міністерство охорони здоров'я України, Київ, вул. Грушевського, 7.

  Початок: о 16:00.

  Акредитація ЗМІ: за телефоном: (044) 253-69-75 або поштовою скринькою press@moz.gov.ua.

   

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ