• In English
 • 1 червня відбудеться церемонія нагородження лауреатів Всеукраїнського конкурсу на краще періодичне видання для дітей та юнацтва
  опубліковано 29 травня 2017

  29
  травня

  12:00

  понедiлок
  Додати в календар 2017-05-29 12:00:38 2020-09-29 21:37:30 Europe/Kiev 1 червня відбудеться церемонія нагородження лауреатів Всеукраїнського конкурсу на краще періодичне видання для дітей та юнацтва Event organizer. event@organizer.email

  1 червня о 12.00 в Національному інформаційному агентстві «Укрінформ» відбудеться церемонія нагородження лауреатів  Всеукраїнського конкурсу на краще періодичне видання для дітей та юнацтва, який заснував і щорічно проводить Держкомтелерадіо.

  Місце проведення: ІА «Укрінформ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16).

  Акредитація представників ЗМІ за тел. 278-83-52 або за е/адресою pr@tvradio.gov.ua

   

  Кращим виданням для дітей 2016 року визнано дитячий журнал «Дзвіночок» (головний редактор – Леся Пилип’юк-Диркавець, шеф-редактор – Олександр Сич).

  Крім того, почесною грамотою Держкомтелерадіо відзначено редактора газети «Я сам/а» Тетяну Кондратенко за внесок у розвиток дитячої періодики та активну участь у вихованні юного покоління.

  Участь у заході візьмуть Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко, перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак, редактор часопису «Дзвіночок» Леся Пилип’юк-Диркавець, голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, заслужена вчителька України, член НСПУ Оксана Тебишевська, письменник Петро Перебийніс, автори та читачі журналу, вихованці інформаційно-творчого агентства «Юн-прес» Київського палацу дітей та юнацтва.

  Учасники обговорять проблеми видання дитячої періодики, а також розкажуть, як створити кращий журналі для дітей.

   

  Автор: ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ