• In English
 • 31 травня відбудеться виставка та дискусія «Дитяча злочинність: виклики ХХІ століття»
  опубліковано 28 травня 2017

  28
  травня

  14:30

  неділя
  Додати в календар 2017-05-28 14:30:08 2020-06-03 20:33:56 Europe/Kiev 31 травня відбудеться виставка та дискусія «Дитяча злочинність: виклики ХХІ століття» Event organizer. event@organizer.email

  31 травня 2017 року у Київському палаці дітей та юнацтва відбудеться виставка картин та скульптур засуджених підлітків «Крок назустріч» та панельна дискусія «Дитяча злочинність: виклики ХХІ століття», приурочені до Міжнародного дня захисту дітей.

  Початок заходу: 14:30.

  Місце проведення: м. Київ вул. Мазепи 13, конференц-зал, ауд.201.

  Акредитація для ЗМІ:  093 833 37 47 

   

  Захід відбудеться за участі Міністра юстиції України – Павла Петренка, заступника Міністра юстиції України – Дениса Чернишова, заступника Міністра освіти і науки України – Павла Хобзея, першого заступника начальника головного територіального управління юстиції у місті Києві – Андрія Равлюка, директора Київського палацу дітей та юнацтва – Оксани Добровольської

  Міністр юстиції України особисто вручить сім’ям талановитих дітей цінні подарунки, а діти, які незабаром вийдуть з колоній отримають сертифікати з безкоштовного вивчення англійської мови.

  У ході урочистого відкриття виставки керівники Кременчуцької, Прилуцької, Курязької, Ковельської, Дубенської та Мелітопольської виховних колоній біля експозицій розповідатимуть про витвори своїх вихованців.

  У рамках заходу буде обговорено актуальні проблеми запобігання злочинності серед неповнолітніх та інтеграція дітей, що мають проблеми із законом, у суспільство.

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ