• In English
 • 25 вересня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
  опубліковано 21 вересня 2018

  25
  вересня

  10:00

  13:00

  вівторок
  м. Київ, вул. Прорізна, 15

  Проектом порядку денного передбачено розгляд наступних питань:

  Про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад першого заступника Голови Державного агентства резерву та заступника Голови Державного агентства резерву.

  Про затвердження рішення комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантної посади державної служби категорії «А» від 18 вересня 2018 року № 11.

  Про затвердження пропозицій комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» щодо часу проведення окремих етапів конкурсів, часу вирішення ситуаційних завдань.

  Про затвердження списків кандидатів, яких допущено до проходження тестування на зайняття вакантних посад першого заступника Голови Державного агентства резерву відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 593-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади першого заступника Голови Державного агентства резерву» та заступника Голови Державного агентства резерву відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 594-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади заступника Голови Державного агентства резерву».

  Про проведення тестування та визначення його результатів для кандидатів на зайняття вакантних посад першого заступника Голови Державного агентства резерву та  заступника Голови Державного агентства резерву.

  Про затвердження Комісією з питань вищого корпусу державної служби ситуаційних завдань для кандидатів на зайняття вакантних посад першого заступника Голови Державного агентства резерву та  заступника Голови Державного агентства резерву.

  • Розв'язання ситуаційних завдань та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття вакантних посад першого заступника Голови Державного агентства резерву та  заступника Голови Державного агентства резерву.

  Про затвердження рішення комітету з дисциплінарних проваджень щодо державних службовців, які займають посади державної служби категорії «А»
  від 25 вересня 2018 року № 9.

  Про розгляд матеріалів дисциплінарної справи першого заступника Голови Державної екологічної інспекції України Яковлєва І.О.

  • Проведення співбесіди та визначення її результатів для кандидатів на зайняття вакантних посад першого заступника Голови Державного агентства резерву та  заступника Голови Державного агентства резерву.

   Рейтинговий список кандидатів на зайняття вакантних посад першого заступника Голови Державного агентства резерву та  заступника Голови Державного агентства резерву.

   Про визначення переможців конкурсу та других кандидатів за результатами конкурсів на зайняття вакантних посад першого заступника Голови Державного агентства резерву та  заступника Голови Державного агентства резерву.

   Різне.

  Дата проведення: 25 вересня 2018 року

  Місце проведення: Національне агентство України з питань державної служби, IІІ поверх, кабінет № 327, м. Київ, вул. Прорізна, 15

  Початок засідання: 10: 00.