• In English
 • 25 травня відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  25
  травня

  10:00

  14:00

  вівторок

  Дата: 25 травня 2021 року

  Місце проведення: Національне агентство України з питань державної служби, 3 поверх, кабінет № 327 (м. Київ, вул. Прорізна, 15)

  Початок засідання: 10:00.

  Порядок денний

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  1. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства цифрової трансформації України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи, розв’язання ситуаційних завдань.

  2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства цифрової трансформації України та обговорення її результатів.

  3. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади  державного секретаря Міністерства цифрової трансформації України.

  4. Визначення кандидатур на зайняття посади державного секретаря Міністерства цифрової трансформації України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  5. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства фінансів України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи, розв’язання ситуаційних завдань.

  6. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства фінансів України та обговорення її результатів.

  7. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади державного секретаря Міністерства фінансів України.

  8. Визначення кандидатур на зайняття посади державного секретаря Міністерства фінансів України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  9. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи, розв’язання ситуаційних завдань.

  10. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України та обговорення її результатів.

  11. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади  державного секретаря Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України.

  12. Визначення кандидатур на зайняття посади державного секретаря Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  13. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови правління Пенсійного фонду України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  14. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови правління Пенсійного фонду України і обговорення її результатів.

  15. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади  заступника Голови правління Пенсійного фонду України.

  16. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови правління Пенсійного фонду України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  17. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника керівника апарату Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  18. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника керівника апарату Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей і обговорення її результатів.

  19. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади  заступника керівника апарату Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей.

  20. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника керівника апарату Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  21. Різне.