• In English
 • 25 лютого відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  25
  лютого

  10:00

  11:01

  вівторок

  Дата проведення: 25 лютого

  Місце проведення: НАДС, 3 поверх, кабінет № 327, м. Київ, вул. Прорізна, 15

  Початок засідання: 12:00.

   ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  1. Про затвердження списку кандидатів на зайняття посади державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, яких допущено до етапу співбесіди.

  2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства та визначення її результатів.

  3. Складення рейтингу кандидатів на зайняття посади державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

  4. Визначення кандидатур на зайняття посади державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  5. Про затвердження списку кандидатів на зайняття посади державного секретаря Міністерства енергетики та захисту довкілля, яких допущено до етапу співбесіди.

  6. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства енергетики та захисту довкілля та визначення її результатів.

  7. Складення рейтингу кандидатів на зайняття посади державного секретаря Міністерства енергетики та захисту довкілля.

  8. Визначення кандидатур на зайняття посади державного секретаря Міністерства енергетики та захисту довкілля, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.