• In English
 • 25 лютого - прес-тур до пункту пропуску через державний кордон «Нові Яриловичі» на Чернігівщині
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 21 лютого 2020

  25
  лютого

  09:00

  16:00

  вівторок

  25 лютого на пункті пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення «Нові Яриловичі» Чернігівського прикордонного загону відбудеться виїзне засідання міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

  У ньому візьмуть участь Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба, Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко, начальник Чернігівського прикордонного загону Олександр Чорний, перший заступник Командувача Повітряних Сил Збройних Сил України В’ячеслав Шамко, перший заступник Голови Національної поліції України – начальник кримінальної поліції Євген Коваль та інші представники міністерств і відомств. Також на засіданні будуть присутні представники Консультативної Місії ЄС EUAM, Представництва ЄС в Україні, Міжнародного центру розвитку міграційної політики та Європейської агенції прикордонної та берегової охорони Frontex. 

  В рамках заходу заплановані презентація пункту пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення “Нові Яриловичі”, обговорення шляхів удосконалення роботи автомобільних пунктів пропуску через державний кордон та стану протидії правопорушенням на державному кордоні з  використанням малих літальних апаратів; затвердження плану роботи міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами на 2020 рік.

  Запрошуємо журналістів до прес-туру в рамках події.

  Для ЗМІ Києва

  Від’їзд мікроавтобуса від Будинку Уряду (Київ, вул. Грушевського, 12/2), навпроти головного входу, о 8:00. При собі мати редакційне посвідчення та паспорт. Повернення орієнтовно о 16:00. Харчування учасників забезпечується.

  Акредитація обов’язкова, триватиме до 17:00 24 лютого. Для акредитації просимо представників ЗМІ заповнити онлайн-форму: http://bit.ly/2v5aW91.

  Акредитовані представники ЗМІ повинні обов’язково отримати підтвердження про акредитацію на електронну пошту. Кількість учасників обмежена.

  Для ЗМІ Чернігова

  Щодо акредитації та додаткової інформації про час і місце від’їзду звертатися до прес-служби Чернігівського прикордонного загону, тел. 0965517636, Олександр Дудко.

  Для поїздки при собі мати редакційне посвідчення та паспорт. Харчування учасників забезпечується.

  Акредитація обов’язкова, триватиме до 17:00 24 лютого. Кількість учасників обмежена.