• In English
 • 25 липня – зустріч Віце-прем`єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України на тему «Гендерна рівність. Зміни в центрі та регіонах» та презентація гендерних профілів регіонів України
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 24 липня 2019

  25
  липня

  12:00

  13:00

  четвер

  25 липня Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрінеться  з представниками громадських та міжнародних організацій, які опікуються темою рівності чоловіків та жінок. Тема: «Гендерна рівність. Зміни в центрі та регіонах». На зустрічі, зокрема, будуть презентовані ґендерні профілі 24 областей України та м. Києва.

  Початок: 12:00.

  Місце проведення: Готель " Президент" (вул. Госпітальна, 12, м. Київ), конференц-зал. Вхід за паспортами та редакційними посвідченнями.

  Акредитація ЗМІ здійснюється до 10:00 25 липня за формою: https://bit.ly/2M8lcDz

  Довідково

  Тематика рівності чоловіків та жінок є сферою відповідальності  Віце-прем`єр-міністра Іванни Климпуш-Цинцадзе. Гендерні профілі областей та Києва розроблені Офісом Віце-прем`єр-міністра за підтримки проекту ООН Жінки "Гендерна рівність у центрі реформ, миру та безпеки". Профілі включають різноманітні статистичні та дані про реалізацію гендерної політики в областях. Інформація, зібрана у профілях, може бути корисна для  стратегічного планування, інформаційних та адвокаційних кампаній у сфері забезпечення гендерної рівності, проведенні моніторингу та оцінки діяльності.