• In English
 • 25 липня - у Міноборони відбудеться брифінг щодо будівництва військових містечок та повернення до сфери управління відомства земель оборони
  Міністерство оборони України, опубліковано 24 липня 2019

  25
  липня

  14:00

  14:30

  четвер

  25 липня о 14.00 у прес-центрі Міністерства оборони України відбудеться брифінг щодо будівництва військових містечок і об’єктів інфраструктури та повернення до сфери управління відомства земель оборони.

  Під час брифінгу представників ЗМІ поінформують про заходи, які вживаються Міністерством оборони України з метою забезпечення якісного будівництва військових містечок і об’єктів інфраструктури, повернення до сфери управління відомства земель оборони, а також щодо окремих питань передачі нерухомого військового майна в комунальну власність територіальних громад.

  У заході візьме участь представник Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України.

  Акредитація ОБОВ’ЯЗКОВА і триватиме до 12.00 25 липня!

  Заявки на акредитацію надсилати на електронну адресу: psmodu@mil.gov.ua з поміткою «акредитація» та зазначенням прізвища, імені та по батькові журналіста, назви видання, контактного телефону.

  Зустріч акредитованих журналістів – о 13:40 25 липня біля КПП № 2 Міністерства оборони України (проспект Повітрофлотський, 6).

  Представникам ЗМІ прохання мати при собі документи, що засвідчують особу, та редакційні посвідчення.