• In English
  • 25 липня Рада громадського контролю при ДБР збереться на позачергове засідання
    Державне бюро розслідувань, опубліковано 19 липня 2018

    25
    липня

    15:00

    16:00

    середа

    Представники Ради громадського контролю при Державному бюро розслідувань стурбовані результатами голосування зовнішньої комісії, яка обрала 27 переможців конкурсу на керівні посади в Бюро. Зокрема, викликає занепокоєння інформація щодо переможців конкурсу, яка з’явилася у ЗМІ за день до голосування комісії.

    Впродовж наступних днів члени РГК будуть збирати та аналізувати інформацію про кандидатів, що надійшла у зверненнях від громадян, та 25 липня зберуться на позачергове засідання Ради.

    Якщо у вас є інформація про ділові, особисті, моральні якості осіб, які проходять конкурс на керівні посади в ДБР, надсилайте її на розгляд Ради громадського контролю.

    Засідання відбудеться в середу 25 липня о 15:00 в приміщенні Кабінету Міністрів України (вул. Садова 4, 6 під’їзд). На засідання запрошуються представники ЗМІ та громадські експерти, які слідкують за конкурсами та формуванням Державного бюро розслідувань.

    Інформацію та заяви для акредитації просимо надсилати на електронну адресу: rgk.dbr@gmail.com