• In English
 • 25 червня – засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  25
  червня

  10:00

  16:00

  вівторок
  м. Київ, вул. Прорізна, 15

  25 червня 2019 року відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

  Початок засідання: 10:00

  Місце проведення: Національне агентство України з питань державної служби, 3-й поверх, кабінет № 327, м. Київ, вул. Прорізна, 15.

   ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  1. Про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад заступника Голови Національної служби здоров’я, заступника Голови Національної служби здоров’я, Голови Державної соціальної служби, керівника апарату Антимонопольного комітету та повторного конкурсу на зайняття вакантної посади заступника Голови Державної служби з питань праці.
  2. Про затвердження рішення комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» від 21 червня 2019 року № 8.
  3. Про затвердження списків кандидатів, яких допущено до проходження тестування на зайняття вакантних посад заступника Голови Національної служби здоров’я відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 травня 2019 року № 332-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади заступника Голови Національної служби здоров’я», заступника Голови Національної служби здоров’я відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 травня 2019 року № 333-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади заступника Голови Національної служби здоров’я», заступника Голови Державної служби з питань праці відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 травня 2019 року № 334-р «Про оголошення повторного конкурсу на зайняття вакантної посади заступника Голови Державної служби з питань праці», Голови Державної соціальної служби відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 травня 2019 року № 335-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади Голови Державної соціальної служби» та керівника апарату Антимонопольного комітету України відповідно до наказу Антимонопольного комітету України від 24 травня 2019 року № 659-ВК «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «А».
  4. Про затвердження пропозицій комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» щодо часу проведення окремих етапів конкурсів, часу вирішення ситуаційних завдань.
  5. Про проведення тестування та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття вакантних посад заступника Голови Національної служби здоров’я, заступника Голови Національної служби здоров’я, заступника Голови Державної служби з питань праці, Голови Державної соціальної служби та керівника апарату Антимонопольного комітету України.
  6. Про затвердження Комісією з питань вищого корпусу державної служби ситуаційних завдань для кандидатів на зайняття вакантних посад заступника Голови Національної служби здоров’я, заступника Голови Національної служби здоров’я, заступника Голови Державної служби з питань праці, Голови Державної соціальної служби та керівника апарату Антимонопольного комітету України.
  7. Розв'язання ситуаційних завдань та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття вакантних посад заступника Голови Національної служби здоров’я, заступника Голови Національної служби здоров’я, заступника Голови Державної служби з питань праці, Голови Державної соціальної служби та керівника апарату Антимонопольного комітету України.
  8. Про внесення змін до списку осіб, які представляють інтереси Комісії з питань вищого корпусу державної служби в суді.
  9. Про затвердження графіка проведення засідань Комісії з питань вищого корпусу державної служби на липень – грудень 2019 року.
  10.  Про розгляд проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Типових вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорії «А».
  11. Проведення навчання для членів Комісії з питань вищого корпусу державної служби стосовно оцінки компетентності кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А».
  12. Проведення співбесіди та визначення її результатів для кандидатів на зайняття вакантних посад заступника Голови Національної служби здоров’я, заступника Голови Національної служби здоров’я, заступника Голови Державної служби з питань праці, Голови Державної соціальної служби та керівника апарату Антимонопольного комітету України.
  13. Рейтингові списки кандидатів на зайняття вакантних посад заступника Голови Національної служби здоров’я, заступника Голови Національної служби здоров’я, заступника Голови Державної служби з питань праці, Голови Державної соціальної служби та керівника апарату Антимонопольного комітету України.
  14. Про визначення переможців конкурсів та других кандидатів за результатами конкурсів на зайняття вакантних посад заступника Голови Національної служби здоров’я, заступника Голови Національної служби здоров’я, заступника Голови Державної служби з питань праці, Голови Державної соціальної служби та керівника апарату Антимонопольного комітету України.
  15. Різне.