• In English
 • 25 червня – брифінг щодо розслідування витоку та розповсюдження персональних даних громадян

  25
  червня
  четвер

  25 червня відбудеться брифінг присвячений першим результатам розслідування витоку та розповсюдження персональних даних громадян з державних та приватних баз даних.

  Учасники брифінгу: 

  • Михайло Федоров, Віце-прем’єр-міністр - Міністр цифрової трансформації України
  • Представник МВС
  • Представник СБУ.

  Впродовж 18-19 червня здійснено низку обшуків у різних регіонах України. За результатами виявлено велику кількість файлів, що містять персональні дані громадян України, фрагменти баз даних державних, банківських та комерційних установ. Встановлено осіб, причетних до правопорушень.

  Місце проведення: 

  ІА Укрінформ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16, 1 поверх.

  Дата та час: 

  25 червня 2020 р. Час повідомимо додатково усім, хто заповнить форму акредитації.

  На брифінгу допускаються виключно представники ЗМІ за обов'язкової попередньої акредитації, що триватиме до 11:00 понеділка 22 червня. Форма для акредитації: https://forms.gle/pXWriX9RS9agcjM69

  Онлайн-трансляція брифінгу буде доступна на Youtube-сторінці Кабінету Міністрів України (https://www.youtube.com/channel/UCYlTFedAEZiqE6r9eY0PZ1A). А також на офіційних сторінках Міністерства цифрової трансформації в соціальних мережах.

  Вхід тільки при наявності маски та після позитивного проходження термоскринінгу. Прохання займати місця в залі з дотриманням соціальної дистанції.