• In English
 • 19 травня - семінар у м. Полтаві "ЕСКО та енергоменеджмент - ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ"
  опубліковано 16 травня 2017

  16
  травня

  10:00

  вівторок
  Додати в календар 2017-05-16 10:00:21 2024-06-19 19:44:47 Europe/Kiev 19 травня - семінар у м. Полтаві "ЕСКО та енергоменеджмент - ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ" Event organizer. event@organizer.email

  19 травня у Полтаві за ініціативи Агентства відбудеться перший семінар на тему: «ЕСКО та енергоменеджмент – ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ».

  Мета - роз’яснення механізму та переваг укладення енергосервісних договорів для комплексної термомодернізації будівель бюджетних установ, а також обговорення перспектив впровадження енергоменеджменту.

  Під час семінару перший ЕСКО-інвестор Миргородського району розповість про власний досвід роботи за ЕСКО-договором, про вкладення інвестицій у модернізацію двох навчальних закладів та плани інвестування у ще близько 25 обєктів.

   

  Ключові питання семінару:

  ·         Повернення ЕСКО-інвестицій-2016, перші заощадження у бюджеті-2017

  ·         Енергоменеджмент у бюджетній сфері: Реалії енергоефективності без капіталовкладень.

   

  Основні спікери семінару:

  ·         Сергій Савчук - Голова Держенергоефективності.

  ·         Олексій Корчміт – радник Голови Держенергоефективності.

   

  Час проведення заходу: 10:30 - 12:30

   

  Місце проведення: Полтавська ОДА, м. Полтава, вул. Соборності, 45, зелений зал;

   

  Організатори заходу: Держенергоефективності, Полтавська обласна державна адміністрація, Полтавська міська рада, Представництво Фонду ім. Ф.Еберта в Україні.

   

  Програма семінару за посиланням: http://saee.gov.ua/sites/default/files/AGENDA_Poltava_3.pdf

   

  Участь у семінарі безкоштовна! Запрошуємо до участі у заході головних розпорядників бюджетних коштів ОДА та РДА, міських рад, керівників бюджетних установ, ЕСКО-компанії, компанії-виробники та рітейлори енергоефективного обладнання і матеріалів, будівельні компанії, представників бізнесу та громадськості.

   

  Акредитація ЗМІ на семінари відбувається до 10:00 19 травня за тел.: 097-59-67-088 та saeepressa@gmail.com.

   

  Довідково: Держенергоефективності спільно з Представництвом Фонду ім. Ф.Еберта в Україні  розпочинає цикл інформаційно-роз’яснювальних семінарів у регіонах України, присвячених питанню впровадження ЕСКО-механізму та енергоменеджменту у бюджетній сфері.

  Автор: ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ