• In English
 • 8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
  опубліковано 03 червня 2017

  03
  червня

  11:00

  субота
  Додати в календар 2017-06-03 11:00:23 2020-07-02 14:51:39 Europe/Kiev 8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи" Event organizer. event@organizer.email

  8 червня 2017 року об 11:00 Національний відбір Міжнародного конкурсу «Молодь в лісах Європи» відбудеться у приміщенні Держлісагентства.

  Конкурс проводиться Державним агентством лісових ресурсів за підтримки Товариства лісівників України.

  Під час відбору буде проведено:

  тестування на знання лісового господарства України англійською мовою. Школярам потрібно буде обрати правильну відповідь із 4-х варіантів;

  перевірка вміння розуміти текст лісівничої тематики. Школярам буде запропоновано переказати українською 2-3 абзаци англійського тексту лісівничої тематики;

  усний тест англійською мовою. Школярам буде запропоновано представитись та відповісти на 1-2 запитання.

  Заявка для участі повинна містити інформацію щодо членів команди та відповідального працівника від школи та/або лісогосподарського підприємства.

  Контактна особа в Держлісагентстві України: Любов Полякова +380506983543 та Ольга Клименко 2356748.

  Довідково

  Міжнародний конкурс «Молодь в лісах Європи» включає два етапи, перший з яких – відбір на національному рівні команди школярів (до 19 років), другий - змагання команд на міжнародному рівні. У 2017 році фінал конкурсу відбудеться в Угорщині.

  На Міжнародному рівні буде проведено три офіційних та один неофіційний конкурс. Офіційні конкурси – тестування на знання лісового господарства Європи, практичний конкурс на знання основ лісового господарства та підготовка презентації на задану лісівничу тему. Мова спілкування – англійська.

  Умови проведення конкурсу та навчальний посібник щодо особливостей ведення лісового господарства Європи розміщено на сайті конкурсу http://www.ypef.eu/.

   

  Автор: ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ