• In English
 • 26 квітня за участі Лілії Гриневич відбудеться прес-брифінг на тему "Менеджмент в освіті: е-рішення як ключ до підвищення якості управління"
  опубліковано 21 квітня 2017

  21
  квітня

  13:03

  п’ятниця
  Додати в календар 2017-04-21 13:03:22 2024-04-23 17:52:16 Europe/Kiev 26 квітня за участі Лілії Гриневич відбудеться прес-брифінг на тему "Менеджмент в освіті: е-рішення як ключ до підвищення якості управління" Event organizer. event@organizer.email

  26 квітня Міністерство освіти і науки України разом із Агентством США з міжнародного розвитку – USAID презентує роботу над новим проектом міжнародної технічної допомоги «Альянс сприяння прозорому управлінню освітою в Україні».

  З цієї нагоди відбудеться прес-брифінг на тему «Менеджмент в освіті: е-рішення як ключ до підвищення якості управління». У межах заходу буде презентовано основні цілі та е-рішення проекту, реалізація яких забезпечить ефективне управління освітою.

  Початок заходу: о 14:00.

  Місце проведення: прес-центр ІА «Укрінформ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16).

  Акредитація ЗМІ відбувається безпосередньо на місці заходу.

  Кожен зі спікерів заходу матиме до 10 хвилин на виступ, після чого ЗМІ матимуть можливість поставити запитання. Загальна тривалість заходу близько 1 години. Подія також транслюватиметься он-лайн, а фотоматеріали будуть доступні безпосередньо після заходу.

  Учасники брифінгу:

  Роман Греба – заступник Міністра освіти і науки України;

  Роман Бородін - Директор  департаменту інформаційних  технологій  Адміністрації Президента України;

  Роман Рудюк - Керівник освітніх програм Майкрософт Україна;

  Ярема Бачинський - Директор Американських Рад з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS – Україна.

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ