• In English
 • 12 квітня Міністр закордонних справ України Павло Клімкін перебуватиме із робочим візитом у Варшаві
  опубліковано 07 квітня 2017

  07
  квітня

  10:12

  п’ятниця
  Додати в календар 2017-04-07 10:12:35 2024-06-18 21:28:31 Europe/Kiev 12 квітня Міністр закордонних справ України Павло Клімкін перебуватиме із робочим візитом у Варшаві Event organizer. event@organizer.email

  12 квітня Міністр закордонних справ України Павло Клімкін перебуватиме із робочим візитом у Варшаві для участі у засіданні міністрів закордонних справ країн Вишеградської групи, «Східного партнерства» та деяких інших країн ЄС.

  У ході зустрічі планується обговорити перспективи розвитку ініціативи «Східне партнерство», а також транспортних сполучень між ЄС і країнами «Східного партнерства».

  Засідання міністрів у Варшаві стане важливим заходом у контексті підготовки наступного Саміту країн «Східного партнерства», який відбудеться в листопаді ц.р. у Брюсселі.

  В рамках візиту заплановані окремі двосторонні зустрічі Павла Клімкіна зі своїми колегами з низки країн з метою обговорення актуальних двосторонніх та міжнародних питань.

  Планується, що глава зовнішньополітичного відомства України проведе також зустріч з Міністром національної оборони Республіки Польща Антоні Мацєревічем.

   

   

  Автор: Міністерство закордонних справ України