• In English
 • 13 квітня - підписання меморандуму про взаєморозуміння для запровадження національної платформи раннього втручання
  опубліковано 12 квітня 2017

  12
  квітня

  09:00

  середа
  Додати в календар 2017-04-12 09:00:24 2024-06-20 12:34:43 Europe/Kiev 13 квітня - підписання меморандуму про взаєморозуміння для запровадження національної платформи раннього втручання Event organizer. event@organizer.email

  13 квітня Уряд України, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), міжнародні та національні громадські організації підпишуть меморандум щодо запровадження національної платформи раннього втручання.

  Меморандум підпишуть Міністерство охорони здоров'я, Міністерство освіти та науки, Міністерство соціальної політики, а також Національна Асамблея людей з інвалідністю України, Благодійний фонд «Інститут раннього втручання», Всеукраїнська Фундація «Захист прав дітей», Фундація «Soft Tulip» (Нідерланди), Європейська асоціація раннього втручання «EURLYAID» та ЮНІСЕФ.

  Початок заходу: 11:00.

  Місце проведення: Клуб Кабінету Міністрів України, вул. Інститутська, 7, м. Київ.

   

  Учасники заходу:

  Павло Розенко, Віце-прем’єр-міністр України

  Уляна Супрун, в.о. Міністра охорони здоров’я України

  Вольфганг Біндзайль, заступник голови місії посольства Німеччини в Україні

  Джованна Барберіс, Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні

  Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України

  Андрій Рева, Міністр соціальної політики України

  Валерій Сушкевич, Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю, голова Всеукраїнського громадського об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України»

  Представники Харківської обласної державної адміністрації, Благодійного фонду «Інститут раннього втручання» для дітей з порушеннями розвитку та дітей-інвалідів, Всеукраїнської фундації «Захист прав дітей», Фундації «Soft Tulip» (Нідерланди), Європейської асоціації раннього втручання.

   

  Акредитація ЗМІ здійснюється за електронною адресою: ipoberezhna@unicef.org до 20:00 12 квітня.

  Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться з Юлією Побережною в ЮНІСЕФ за телефоном: +38 050 388 29 51 або електронною поштою: ipoberezhna@unicef.org.

   

  Трансляція заходу:

  https://www.youtube.com/watch?v=-MvrV2ZSeI0