• In English
 • 13 квітня відбудеться прес-конференція щодо участі України у Сьомій нараді Конвенції з ядерної безпеки"
  опубліковано 08 квітня 2017

  08
  квітня

  14:00

  субота
  Додати в календар 2017-04-08 14:00:35 2024-02-24 01:52:42 Europe/Kiev 13 квітня відбудеться прес-конференція щодо участі України у Сьомій нараді Конвенції з ядерної безпеки" Event organizer. event@organizer.email

  13 квітня 2017 року відбудеться прес-конференція «Участь України у Сьомій нараді Конвенції з ядерної безпеки».  У рамках заходу члени української делегації розкажуть про те, як проходила цьогорічна Сьома оглядова нарада Конвенції з ядерної безпеки, а також презентують основні аспекти Національної доповіді України. 

  Початок заходу: 14:00.

  Місце проведення: ІА «Укрінформ», вул. Б. Хмельницького, 8/16, конференц-зал, 1 поверх.

  Керівник Держатомрегулювання Борис Столярчук, представники Державної інспекції ядерного регулювання, Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки та ДП НАЕК «Енергоатом» висвітлять сучасний стан ядерної та радіаційної безпеки в Україні, акцентувавши увагу на основних здобутках за останні три роки. Фахівці поділяться інформацією про рівень безпеки вітчизняних енергоблоків АЕС; законодавчі й регулюючі засади за напрямом; виконання Україною додаткових заходів, визначених за результатами проведення «стрес-тестів» після подій на АЕС «Фукусіма»; перетворення об’єкту «Укриття» в Чорнобильській зоні відчуження в екологічно безпечну систему та ін.

  Більш детальна інформація http://www.snrc.gov.ua/nuclear/uk/publish/article/360387

   

  Автор: ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЯДЕРНОГО РЕГУЛЮВАННЯ УКРАЇНИ