• In English
 • 4-6 квітня в.о. Голови ДКА бере участь у роботі 33-го Космічного симпозіуму у США
  опубліковано 02 квітня 2017

  02
  квітня

  16:00

  неділя
  Додати в календар 2017-04-02 16:00:14 2020-04-10 00:48:15 Europe/Kiev 4-6 квітня в.о. Голови ДКА бере участь у роботі 33-го Космічного симпозіуму у США Event organizer. event@organizer.email

  4-6 квітня делегація Державного космічного агентства України на чолі із в.о. Голови Юрієм Радченко перебуває з робочою поїздкою у м. Колорадо Спрінгз (США) та бере участі у роботі 33-го Космічного симпозіуму.

  4 квітня в.о. Голови ДКА разом із керівниками 16 космічних агентств взяв участь у панелі «Лідери космічних агентств» та представив доповідь про тенденції вітчизняного космічного сектору, а також можливості, які зараз з'являються в Україні.

  У рамках участі у форумі запланована також низка двосторонніх зустрічей в.о. Голови ДКА, у тому числі із генеральним директором Європейського космічного агентства Йоханом-Дітрихом Вьорнером (Johann-Dietrich Woerner) та заступником адміністратора НАСА з питань пілотованих космічних операцій Вільямом Герстенмаєром (William Gerstenmaier).

  Космічний симпозіум у Колорадо Спрінгз - провідний світовий форум, на якому обговорюються питання глобальної космічної політики, особливості взаємодії між усіма секторами космічної сфери та перспективи освоєння космічного простору.

   

   

  Автор: ДЕРЖАВНЕ КОСМІЧНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ