• In English
 • 4 квітня відбудеться засідання Національної консультаційної платформи з питань підготовки кадрів органів місцевого самоврядування
  опубліковано 31 березня 2017

  31
  березня

  09:30

  п'ятниця
  Додати в календар 2017-03-31 09:30:13 2020-05-27 16:34:57 Europe/Kiev 4 квітня відбудеться засідання Національної консультаційної платформи з питань підготовки кадрів органів місцевого самоврядування Event organizer. event@organizer.email

  4 квітня у приміщенні Національного агентства України з питань державної служби відбудеться засідання Національної консультаційної платформи з питань реформування системи підготовки кадрів органів місцевого самоврядування.

  Мета заходу: обговорення основних підходів до формування ефективної системи підготовки та підвищення кваліфікації службовців органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад в Україні.

  До участі у заході запрошено представників Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, центральних органів державної влади, інститутів громадянського суспільства, міжнародних організацій та вітчизняних і міжнародних експертів.

  У засіданні Національної консультаційної платформи передбачається участь Голови Офісу Ради Європи в Україні Мортена ЕНБЕРГА, Спеціального радника Уряду України з питань децентралізації ДАНІЕЛЯ ПОПЕСКУ, Президента Національної академії державного управління при Президентові України ВАСИЛЯ КУЙБІДИ.

  Засідання Національної консультаційної платформи з питань реформування системи підготовки кадрів органів місцевого самоврядування відкриють Голова НАДС Костянтин Ващенко і Голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен ЕНБЕРГ.

  Початок заходу: 9.30 год.

  Місце проведення заходу: вул. Прорізна, 15, адмінбудівля Національного агентства України з питань державної служби.

  Акредитація: необов’язкова.

  Автор: НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ