• In English
 • 6 квітня відбудеться засідання громадської ради при Держводагентстві
  опубліковано 02 квітня 2017

  02
  квітня

  14:00

  неділя
  Додати в календар 2017-04-02 14:00:33 2020-07-05 14:36:10 Europe/Kiev 6 квітня відбудеться засідання громадської ради при Держводагентстві Event organizer. event@organizer.email

  6 квітня 2017 року о 14.00 відбудеться засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України за участю Голови Держводагентства Ірини Овчаренко.

  Організаторами заходу виступають громадська рада при Держводагентстві та Держводагентство.

  Під час засідання планується обговорити підготовку водогосподарських організацій до пропуску весняної повені та паводків у 2017 році; побудову Канівської ГАЕС на р. Дніпро (незалежне аналітичне дослідження); заходи своєчасного реагування на можливі надзвичайні ситуації на водних об’єктах.

  До участі у заході запрошуються представники громадських організацій, які є членами громадської ради при Держводагентстві, експерти та фахівці водогосподарсько-екологічного напрямку, представники засобів масової інформації.

  Для проходу до приміщень Держводагентства при собі потрібно мати документ, який посвідчує особу (паспорт громадянина України, водійське посвідчення, військовий квиток тощо).

  Місце проведення заходу: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 8, зала засідань, 3 поверх.

  Для отримання додаткової інформації можна звертатися до контактної особи: Сімкова Євгенія Євгенівна, головний спеціаліст відділу зв’язків з громадськістю та документообігу, тел. 246-71-40, e-mail: scwm@scwm.gov.ua

   

   

   

  Автор: ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ