• In English
 • 29-31 березня Голова Держенергоефективності Сергій Савчук перебуватиме з робочим візитом у м. Гельсінкі
  опубліковано 31 березня 2017

  31
  березня

  06:00

  п'ятниця
  Додати в календар 2017-03-31 06:00:40 2020-05-29 06:49:46 Europe/Kiev 29-31 березня Голова Держенергоефективності Сергій Савчук перебуватиме з робочим візитом у м. Гельсінкі Event organizer. event@organizer.email

  29-31 березня, очолюючи офіційну делегацію України до м. Гельсінкі (Фінляндія), Голова Держенергоефективності Сергій Савчук проведе низку зустрічей з представниками МЗС Фінляндії та фінських компаній для обговорення співпраці у сферах енергоефективності, відновлюваної енергетики та альтернативних видів палива.

  Зокрема, 29 березня Голова Агентства стане учасником Скандинавсько-балтійської конференції з питань біоенергетики. Виступаючи, Сергій Савчук представить державну політику і потенціал відновлюваної енергетики в Україні, а також розроблені в Україні інвестиційні проекти у цій сфері.

  Крім цього, 30 березня під час двосторонньої зустрічі Сергій Савчук обговорить із представниками МЗС Фінляндії питання створення трастового фонду, що планується реалізувати в рамках діючого Меморандуму про взаєморозуміння у сферах енергоефективності, відновлюваної енергетики та альтернативних видів палива та який працюватиме через Північну екологічну фінансову корпорацію (НЕФКО). У ході зустрічі планується розглянути і розвиток геотермальної енергетики в Україні.

  Також під час офіційного візиту Сергій Савчук проведе зустрічі з представниками таких фінських компаній: «FORTUM» - потужного виробника електро- та теплової енергії з альтернативних джерел, «GreenStreamNetwork Ltd.» - лідера серед країн Північної Європи у реалізації проектів зі скорочення викидів СО2 та використання відновлюваних джерел енергії.

  Для залучення передового досвіду у відновлюваній енергетиці заплановано візити на кілька об’єктів: «Neste» - завод з виробництва біодизелю м. Порво, «Hakevuorvi» - термінал з переробки деревини м. Порво, «Porvoon Energia» - компанію з виробництва тепла з відновлюваних джерел енергії.

   

  Автор: ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ