• In English
 • 25 березня в рамках Всеукраїнської безстрокової екологічної акції «Посади дерево миру» в Маріїнському парку буде висаджена Алея зеленого майбутнього
  опубліковано 16 березня 2017

  16
  березня

  11:00

  четвер
  Додати в календар 2017-03-16 11:00:02 2024-04-19 08:40:35 Europe/Kiev 25 березня в рамках Всеукраїнської безстрокової екологічної акції «Посади дерево миру» в Маріїнському парку буде висаджена Алея зеленого майбутнього Event organizer. event@organizer.email

  25 березня в рамках Всеукраїнської безстрокової екологічної акції «Посади дерево миру» в Марії́нському парку буде висаджена Алея зеленого майбутнього.

  Мета акції – привернути увагу українців до екологічних проблем, підвищити інтерес до бережливого ставлення до навколишнього природного середовища, збереження та примноження природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу і країну.

  Висадка «Алеї зеленого майбутнього» покликана не лише озеленити в різних куточках нашу країну, а й крок за кроком долучати кожного українця до порятунку природи і особистого внеску в її розвиток.

  У висадці алеї візьмуть учать: Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, перший заступник голови ВРУ Ірина Геращенко, Голова Комітету з питань екології Української Греко-Католицької Церкви Владика Михаїл (Колтун), представники Української православної церкви Київського патріархату, народні депутати України, віряни.

  Запрошуємо всіх бажаючих українців підтримати ініціативу Мінприроди і долучившись до безстрокової екологічної акції висадити своє дерево на Алеї миру!

  25 березня також пройде Всесвітня акція «Година Землі». Рівно о 20:30 мільйони людей по всьому світу на годину символічно вимикають світло в домівках та на робочих місцях, беручи на себе зобов’язання піклуватися про природу щодня. Цього року кампанія прагне привернути увагу українців до нашої природної спадщини та допомогти природним паркам України.

  Нагадаємо, що екологічна акція «Посади дерево миру» стартувала в Україні 5 листопада минулого року за ініціативи Української греко-католицької церкви та була підтримана Мінприроди. В 15-тимістах і селах були висаджені фруктові та хвойні Алеї Миру. Цього року до акції приєдналися національні природні парки та заповідники, місцеві органи влади та представники Української православної церкви Київського патріархату.

  Початок - 11.00.

  Місце проведення: м. Київ, Маріїнський парк (верхня частина біля Маріїнського палацу).

  Акредитація ЗМІ за телефоном: (044) 206-31-01, (097)54-54- 514

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ