• In English
 • 28 березня відбудеться церемонія Завершення 22-го Тижня Франкофонії в Україні
  опубліковано 19 березня 2017

  19
  березня

  16:00

  неділя
  Додати в календар 2017-03-19 16:00:37 2024-02-28 18:53:18 Europe/Kiev 28 березня відбудеться церемонія Завершення 22-го Тижня Франкофонії в Україні Event organizer. event@organizer.email

  28 березня о 16:00 у Великій залі Дипломатичної академії України приМіністерстві закордонних справ України (вул. Вел.Житомирська, 2, другий поверх) відбудеться церемоніяЗавершення 22-го Тижня Франкофонії в Україні з урочистим врученням нагород переможцям конкурсу відео-робіт (тема: екологія та активна громадянська позиція), а також переможцям Міжуніверситетського конкурсу перекладів поезій бельгійського поета Еміля Верхарна.

  Участь у заході візьмуть Державний секретар Міністерства закордонних справ України АндрійЗаяць, Посол з особливих доручень МЗС Юрій Пивоваров, Надзвичайні і Повноважні ПослиБельгії, Канади, Лівану, Марокко, Франції та Швейцарії в Україні, а такожінші представники дипкорпусу та культурних центрів іноземних держав у Києві, студенти та школярі-учасники конкурсу, їхні батьки, рідні, викладачі та вчителі.

  У ході церемонії планується:

  -          Вітальне словоДержавного секретаря Міністерства закордонних справ України А.Заяця, Посла з особливих доручень МЗС Ю.Пивоваровата Надзвичайних і Повноважних Послів відповідних країн;

  -          демонстрація відеороликів конкурсантів-переможців,

  -          читання перекладів поезій Е.Верхарна;

  -          урочисте врученнянагород переможцям конкурсів.

  Нагадаємо, що цьогоріч ДніФранкофонії в Україні відбуваються з 10 по 30 березня.

  Прес-служба МЗС України оголошує акредитацію представників ЗМІ на висвітлення заходу.

  Телефони для акредитації: 238-17-20 та 238-15-76.

  Завершення акредитації:27березня о 18:00.

  Увага! Для входу в будівлю Дипломатичної академії України при МЗС прохання мати при собі паспорт громадянина України та журналістське посвідчення.

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ