• In English
 • 17 березня підпишуть Меморандум про співпрацю між Держслужбою інтелектуальної власності та Національною академією внутрішніх справ
  опубліковано 09 березня 2017

  09
  березня

  11:00

  четвер
  Додати в календар 2017-03-09 11:00:32 2020-07-07 00:56:35 Europe/Kiev 17 березня підпишуть Меморандум про співпрацю між Держслужбою інтелектуальної власності та Національною академією внутрішніх справ Event organizer. event@organizer.email

  17 березня 2017 року відбудеться підписання Меморандуму про співпрацю між Державною службою інтелектуальної власності (ДСІВ) та Національною академією внутрішніх справ (НАВС), в рамках якого передбачено реалізацію Проекту з підготовки спеціалістів по боротьбі з кіберзлочинністю та піратством.

  Меморандум підпишуть в.о. Голови ДСІВ Антоніна Малиш та ректор НАВС, генерал поліції другого рангу Володимир Чернєй.

  Після підписання Меморандуму та ознайомлення з умовами навчання майбутніх спеціалістів відбудеться брифінг для представників ЗМІ.

  Початок заходу об 11:00.

  Місце проведення: м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 45, 8 поверх.

  Акредитація ЗМІ за тел.: (044) 520 08 46; 066 297 27 02

   

  Довідково

  Створення на базі Національної академії внутрішніх справ курсів з підготовки спеціалістів по боротьбі з кіберзлочинністю та піратством стане платформою для розробки освітньої програми, за якою відбуватиметься навчання правоохоронців нової генерації, покликаних захистити і підняти інноваційний потенціал України на сучасний якісний рівень. До підготовки українських спеціалістів висловили готовність долучитися міжнародні експерти урядових та громадських структур, які безпосередньо здійснюють боротьбу з кіберзлочинністю в США та Європі.

  Курси розраховані на правоохоронців системи МВС, СБУ, фіскально-митних органів і Державної служби спеціального зв’язку, в обов’язки яких входить захист прав інтелектуальної власності, боротьба з кіберзлочинністю та піратством.

   

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ