• In English
 • 14 березня відбудеться прес-конференція щодо початку реалізації пілотного проекту Держпродспоживслужби з відеофіксації перевірок
  опубліковано 06 березня 2017

  06
  березня

  13:30

  понеділок
  Додати в календар 2017-03-06 13:30:17 2024-05-30 12:39:47 Europe/Kiev 14 березня відбудеться прес-конференція щодо початку реалізації пілотного проекту Держпродспоживслужби з відеофіксації перевірок Event organizer. event@organizer.email

  14 березня відбудеться прес-конференція за участю начальника Головного управління Держпродспоживслужби у м. Києві Олега Рубана на тему «У Києві розпочалася реалізація пілотного проекту з відеофіксації перевірок».

  Також у заході візьмуть участь депутат Київської міськради Олександр Бродський, заступник Голови правління ВГО «Союз споживачів України» Олег Цільвік.

  Початок о 13:30.

  Місце проведення: Київ, вул. Хрещатик, 4, ІА УНІАН, конференц-зал.

  Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.

  Пілотний проект реалізується в рамках налагодження тісної співпраці «підприємецьспоживачвлада» та передбачає проведення процедури відеофіксації під час здійснення заходів державного контролю та нагляду, які відносяться до сфери повноважень Держпродспоживслужби. Проект реалізовуватиметься на базі Київської області та м. Києві. Станом на сьогодні Головне управління Держпродспоживслужби уже приступило його до впровадження.

  Автор: ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ