• In English
 • 23 лютого у столиці відбудеться книжкова виставка «Київська весна»
  опубліковано 18 лютого 2017

  18
  лютого

  11:00

  субота
  Додати в календар 2017-02-18 11:00:50 2020-02-21 15:24:38 Europe/Kiev 23 лютого у столиці відбудеться книжкова виставка «Київська весна» Event organizer. event@organizer.email

  23 лютого в Українському домі (Хрещатик, 2) відкриється книжкова виставка   «Київська весна -2017», яка триватиме чотири дні.

  Початок заходу: 11.00.

  Місце проведення: Український дім (м. Київ, вул. Хрещатик, 2.)

  У виставці беруть участь понад 70 видавництв, серед яких «Либідь», «Дніпро», «Мистецтво», «Букрек», «Видавництво Старого Лева», «Картографія», «Адеф-Україна» та інші. Вони представлять  художню, наукову, довідкову, навчальну, літературу, подарункові видання, альбоми про мистецтво, антикварні книжки, періодику, музичну та дитячу літературу.

  У «Літературному салоні», який діятиме у рамках «Київської весни», відбудуться автограф-сесії, презентації нових книжок, зустрічі як з відомими та популярними письменниками сучасності, так і з молодими талановитими початківцями.  Відвідувачів виставки чекатимуть, зокрема, зустрічі з Павлом Мовчаном, Дмитром Павличком, Василем Рубаном, Андрієм Кокотюхою та іншими письменниками.

  У рамках виставки відбудеться благодійна акція із збору книг для дитячих бібліотек Донецької і Луганської областей.

   

  Автор: ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ