• In English
 • 20-24 лютого Сергій Савчук візьме участь у третіх зборах Комісарів Міжнародної спеціалізованої виставки "ЕКСПО-2017"
  опубліковано 19 лютого 2017

  19
  лютого

  17:00

  неділя
  Додати в календар 2017-02-19 17:00:49 2020-07-13 18:30:00 Europe/Kiev 20-24 лютого Сергій Савчук візьме участь у третіх зборах Комісарів Міжнародної спеціалізованої виставки "ЕКСПО-2017" Event organizer. event@organizer.email

  20-24 лютого 2017 року Голова Держенергоефективності Сергій Савчук очолить офіційну делегацію від України до Казахстану, м. Астана, та візьме участь у третіх зборах Комісарів Міжнародної спеціалізованої виставки «ЕКСПО-2017».

  У рамках заходу заплановано підписання договору про участь України у Міжнародній спеціалізованій виставці «ЕКСПО-2017».

  Крім цього, Сергій Савчук візьме участь у низці ділових зустрічей, зокрема, з представниками Зовнішньоторговельної палати Казахстану, Національної палати підприємців Казахстану «Атакемен», Національного агентства з експорту та інвестицій «KAZNEX INVEST», ГО УКЦ «Ватра», Асоціації «Українці Казахстану». У ході перемовин Голова Держенергоефективності представить стан підготовки України до участі у виставці та презентує перспективи розвитку відновлюваної енергетики в країні, її інвестиційний потенціал.

  Разом із Головою Держенергоефективності представляти Україну на зборах Комісарів виставки також буде Сергій Свистіль, віце-президент Торгово-промислової палати України.

  Нагадаємо, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.11.2016 р. № 917-р. Мінекономрозвитку та Держенергоефективності визначено головними органами з питань підготовки та забезпечення участі України у виставці. Розпорядником підготовки та участі країни у заході є Торгово-промислова палата України. Голову Держенергоефективності Сергія Савчука визначено заступником Комісара Національної секції України.

  У рамках виставки Україна презентуватиме міжнародній спільності:

  - інноваційні напрацювання українських підприємств у сфері відновлюваної енергетики;

  - перспективи впровадження технологій енергії майбутнього в країні;

  - ресурсний потенціал «чистої» енергетики України;

  - можливості залучення «зелених» інвестицій в регіони.

   

  Автор: ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ