• In English
 • 9 лютого у Києві розпочнуть зйомку нового фільму з робочою назвою "Кіборги"
  опубліковано 06 лютого 2017

  06
  лютого

  14:00

  понедiлок
  Додати в календар 2017-02-06 14:00:59 2020-07-02 16:15:15 Europe/Kiev 9 лютого у Києві розпочнуть зйомку нового фільму з робочою назвою "Кіборги" Event organizer. event@organizer.email

  9 лютого творча команда Ахтема Сеітеблаєва і продюсера Іванни Дядюри починає зйомку нового фільму з робочою назвою «Кіборги». Сюжет фільму заснований на реальних трагічних подіях новітньої історії України і присвячений «кіборгам» - українським військовим, які брали участь в боях за Донецький аеропорт.

  Історія розгортається протягом двотижневого чергування в аеропорту одного батальйону у вересні 2014. Добровольча група вперше приїздить до гарячої точки, яку вже чотири місяці обороняють наші військові, та віч-на-віч стикаються зі страшним обличчям вiйни. Захищати її стають не лише професійні військові, а й добровольчі корпуси. Це зіткнення - безумовний виклик для всього свiту - стало початком формування нової самоiдентифiкації Громадян України. Під час та після трагiчного iсторичного моменту виник силует Нової Країни, яка шанує свою державність; під час нього люди почали створювати Міф про Нових Героїв - безстрашних, готових здійснити неймовiрне заради близьких, рідних та України.

  Для реалізації задуму на території знімального павільйону була збудована двоповерхова декорація, яка реалістично відтворює будівлю донецького аеропорту під час бойових дій. Ще одна декорація відтворює злітну смугу.

  Зйомки відбуватимуться у різних локаціях в Києві та Чернігові. Серед виконавців головних ролей багато нових імен в українському кіно, молодих талановитих акторів. Сценарій фільму написаний відомим сценаристом Наталією Ворожбит.

  Проект «Кіборги» виграв пітчинг, а тому виробництво фільму здійснюється за фінансової підтримки Державного Агенства України з питань кіно.

  У перший день зйомок знімальний майданчик відвідають відомі українські політикиГолова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко, Міністр інформаційної політики Юрій Стець, а також В’ячеслав Кириленко, Віце-прем'єр-міністр України з гуманітарних питань.

   Зустріч буде проходити з 14:00 до 15:00.

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ