• In English
 • 9 лютого - круглий стіл на тему "Мистецькі школи в умовах децентралізації: шляхи запобігання ризикам"
  опубліковано 06 лютого 2017

  06
  лютого

  12:00

  понедiлок
  Додати в календар 2017-02-06 12:00:43 2020-06-06 11:41:32 Europe/Kiev 9 лютого - круглий стіл на тему "Мистецькі школи в умовах децентралізації: шляхи запобігання ризикам" Event organizer. event@organizer.email

  9 лютого о 12:00 відбудеться круглий стіл на тему «Мистецькі школи в умовах децентралізації: шляхи запобігання ризикам» за участю фахівців Міністерства культури України, керівників закладів початкової мистецької  освіти та експертів.

  У заході візьміть участь:

  Перший заступник Міністра культури України – Світлана Фоменко;

  Начальник відділу мистецької і художньої освіти Мінкультури – Тетяна Колос;

  Радник Міністра культури України – Ірина Френкель;

  Директор департаменту культури КМДА –  Діана Попова; 

  Директор державної середньої художньої школи імені Т.Г. Шевченка, заступник голови Ради з питань культурно-мистецької освіти Мінкультури  – Олена Авраменко;

  Директор Львівської музичної школи №6 – Богдан Ховзун;

  Директор Кіровоградського музичного училища – Лариса Голіусова.

  Під час круглого столу планується обговорити механізми взаємодії Мінкультури з представниками мистецько-освітньої громадськості та іншими зацікавленими сторонами  при реалізації державної політики у сфері початкової мистецької  освіти, а також визначити основні кроки, необхідні для  запобігання ризикам, що виникають у процесі  децентралізації.

  Для участі у круглому столі необхідно акредитуватися до 17:00 8 лютого 2017 року за електронною адресою: change2017@i.ua.

  Місце проведення: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16, ІА  «Укрінформ».