• In English
 • 6 лютого у Києві послам іноземних держав і представникам міжнародних організацій покажуть фільм "В'язні Кремля"
  опубліковано 03 лютого 2017

  03
  лютого

  13:00

  п'ятниця
  Додати в календар 2017-02-03 13:00:14 2020-04-04 09:47:54 Europe/Kiev 6 лютого у Києві послам іноземних держав і представникам міжнародних організацій покажуть фільм "В'язні Кремля" Event organizer. event@organizer.email

  6 лютого о 13:00 у Клубі Кабінету Міністрів України (м. Київ, вул. Інститутська, 7) для представників дипломатичного корпусу та міжнародних організацій відбудеться презентація фільму UAITV «В'язні Кремля», присвяченого незаконно заарештованому в Російській Федерації українському журналісту Роману Сущенку.

  Захід проводиться до дня народження журналіста – 8 лютого. Під час презентації також можна буде переглянути виставку фотографій Романа, зроблених ним під час його роботи власним кореспондентом державного інформаційного агентства «Укрінформ» у Франції.

  На заході також будуть присутні родина журналіста та його адвокат Марк Фейгін.

  Організатори заходу: Міністерство інформаційної політики України, Міністерство закордонних справ України, ІА «Укрінформ». У цей день Студрада при Міністерстві інформаційної політики України запланувала Twitter-шторм.

  Під час заходу регламентовано працюватиме онлайн Twitter -конференція.

  Студенти за хештегом #FreeSushchenko повідомлятимуть у Twitter найважливіше. Закликаємо всіх приєднатися до Twitter-шторму, аби підняти це питання в топ-теми!

  Відкриють презентацію перші особи відомств-організаторів: Міністр інформаційної політики України Юрій Стець, Міністр закордонних справ України Павло Клімкін, Генеральний директор Укрінформу Олександр Харченко.

  Планується, що зі словами підтримки Романові Сущенку виступлять представники міжнародних організацій в Україні, Уповноважений Президента з мирного вирішення конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко, а також Голова Комітету ВРУ з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар.

  Акредитація ЗМІ є обов'язковою та триватиме до 6 лютого, 11:00 за номерами тел: 279-20-60, +38 097 943 96 68, Світлана Галюта. Або на електронну адресу: conferen@ukrinform.com .

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ