• In English
 • 2 лютого Лілія Гриневич візьме участь у прес-конференції щодо результатів упровадження проекту допомоги постраждалим внаслідок конфлікту в Україні
  опубліковано 29 січня 2017

  29
  січня

  09:30

  неділя
  Додати в календар 2017-01-29 09:30:22 2020-07-05 01:24:33 Europe/Kiev 2 лютого Лілія Гриневич візьме участь у прес-конференції щодо результатів упровадження проекту допомоги постраждалим внаслідок конфлікту в Україні Event organizer. event@organizer.email

  2 лютого за участі Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич відбудеться прес-конференція «Комплексна психосоціальна допомога дітям, підліткам та родинам, що постраждали внаслідок конфлікту в Україні».

  Під час заходу будуть презентовані результати проекту з допомоги дітям, підліткам і родинам з п’яти областей (Донецької, Луганської, Харківської, Дніпропетровської та Запорізької), що постраждали внаслідок військового конфлікту, стали свідками бойових дій, були змушені залишити рідні міста та села. Впровадженням проекту спільно займаються МОН, ЮНІСЕФ та Національний Університет «Києво-Могилянська Академія».

  Початок заходу: 9:30.

  Місце проведення: м. Київ, вул. Іллінська 9, Галерея мистецтв ім. О. Замостян.

  Акредитація та додаткова інформація за тел. 067 427 33 41 або електронною поштою pr.shumakova@ukma.edu.ua

  У прес-конференції також візьмуть участь Джованна Барберіс, Голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Андрій Мелешевич, президент Національного університету «Києво-Могилянська академія», Віталій Панок, директор Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи, Сергій Богданов, керівник Центру психічного здоров’я та психосоціального супроводу НаУКМА.

   

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ