• In English
 • 28 січня у Києві відбудеться тестування-відбір кандидатів для участі у міжнародних змаганнях «Ігри Нескорених» (Invictus Games)
  опубліковано 24 січня 2017

  24
  січня

  19:00

  вiвторок
  Додати в календар 2017-01-24 19:00:55 2020-09-29 19:31:49 Europe/Kiev 28 січня у Києві відбудеться тестування-відбір кандидатів для участі у міжнародних змаганнях «Ігри Нескорених» (Invictus Games) Event organizer. event@organizer.email

  У Міністерстві оборони України триває робота щодо підготовки та участі у 2017 році української команди в міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Нескорених” (Invictus Games) для військовослужбовців, поранених під час бойових дій.

  Так, у період з 20 січня по 4 лютого 2017 року на трьох навчально-спортивних базах спортивних закладів Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України відбуваються тестування кандидатів з метою відбору для участі у змаганнях.

  Завтра, 28 січня, тестування-відбір кандидатів проходитиме з 10.00 на базі Центрального спортивного клубу Збройних Сил України (м. Київ, пр. Повітрофлотський, 4 (Басейн ЦСК). Участь у них братимуть й військовослужбовці ЗС України – учасники АТО.

  Запрошуємо представників засобів масової інформації взяти участь у висвітленні заходу!

  Збір журналістів – 28 січня 2017, о 09.30 біля Центрального спортивного клубу Збройних Сил України (м. Київ, пр. Повітрофлотський, 4 (Басейн ЦСК).

  Довідки і акредитація за телефоном: (063) 888-11-41, Оксана Пашкевич.

  Довідково. Invictus Games – це міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців та ветеранів із обмеженими фізичними можливостями, набутими під час виконання службових обов’язків. Участь у змаганнях беруть команди від країн-членів НАТО, а також стратегічних партнерів Альянсу. Уперше Invictus Games відбулися 2014 року у Лондоні (Велика Британія). Патроном Ігор є Принц Гаррі Вельський.

  “Ігри Нескорених” (Invictus Games) відбудуться у вересні 2017 року в канадському місті Торонто. Представники України братимуть участь у змаганнях у наступних видах спорту: стрільба з лука, легка атлетика, веслування на тренажерах, пауерліфтинг, плавання, велоспорт.

  Тестування кандидатів до національної збірної вже відбулося 21 січня на базі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту (м. Львів), та заплановане 4 лютого у 9 Спортивному клубі (м. Одеса).

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ