• In English
 • 26-27 січня - робочий візит Міністра соціальної політики Андрія Реви до Азербайджанської Республіки
  опубліковано 24 січня 2017

  24
  січня

  16:00

  вiвторок
  Додати в календар 2017-01-24 16:00:27 2020-02-29 13:10:04 Europe/Kiev 26-27 січня - робочий візит Міністра соціальної політики Андрія Реви до Азербайджанської Республіки Event organizer. event@organizer.email

  26 - 27 січня проходитиме робочий візит делегації Міністерства соціальної політики України, очолюваної Міністром соціальної політики Андрієм Ревою, до Азербайджанської Республіки.

  У програмі візиту передбачено презентацію систем автоматизованого управління та послуг у сфері праці та соціального захисту (ƏMBEIS, VEMTAS, TSERAS); ознайомлення з роботою одного з центрів надання соціальних послуг ASAN; відвідини Дитячого реабілітаційного центру.

  Також делегація Міністерства соціальної політики України має намір відвідати Алею почесних поховань, Алею Шахидів, покласти квіти до могили Національного лідера Азербайджану Гейдара Алієва та його дружини Зафіри Алієвої.

  Наприкінці дводенного робочого візиту відбудеться підписання Програми співробітництва між Міністерством соціальної політики України та Міністерством праці та соціального захисту населення Азербайджанської Республіки.

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ