25 січня Геннадій Зубко візьме участь у форумі "Можливості та інновації для міського розвитку"

опубліковано 24 січня 2017

24 січня 2017, вівторок

Початок о 14:00


25 січня Віце-прем’єр-міністрМіністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко візьме участь у національному форумі «Можливості та інновації для міського розвитку».

Серед запрошених: директор ПРООН в Україні Янтомас Хімстра, проектний менеджер Представництва Європейського Союзу в Україні Мирослава Дідух, Міжнародний менеджер Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Хендрік ван Зіл, представники Уряду України, Парламентських комітетів, члени організацій співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), експерти та представники університетської спільноти. 

Початок заходу о 14:30.

Місце проведення: Київ, вул. Хрещатик, 7/11, 2 поверх (2 хв. від готелю «Хрещатик»)

Акредитація на місці за редакційними посвідченнями.