• In English
 • 23 - 25 січня Лілія Гриневич здійснить робочу поїздку до Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірланді
  опубліковано 22 січня 2017

  22
  січня

  16:00

  неділя
  Додати в календар 2017-01-22 16:00:06 2020-07-07 00:04:58 Europe/Kiev 23 - 25 січня Лілія Гриневич здійснить робочу поїздку до Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірланді Event organizer. event@organizer.email

  23-25 січня Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич перебуватиме з робочою поїздкою в Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії, де візьме участь у Світовому освітньому форумі (The Education World Forum) та проведе низку зустрічей.

  На форумі Лілія Гриневич виступить з презентацією «Нова українська школа: Розробка політики в інтересах розвитку талантів (The New Ukrainian School: Policy-making for Talents Development)», а також візьме участь в загальному обговоренні у відкритій сесії «Розробка політики для розвитку навчання (Policy making for development of teaching)». За участі Лілії Гриневич заплановано й обговорення питань щодо європейської політики інтернаціоналізації вищої освіти (Wider Europe policy discussion on Internationalising Higher Education).

  У межах візиту Міністр освіти і науки України зустрінеться з віце-президентом Microsoft з роботи із системою освіти Ентоні Сальсіто (Antony Salcito, Vice President of Worldwide Education at Microsoft) та Міністром шкільної освіти Великої Британії Ніком Гіббом (Nick Gibb, UK Minister).

  Світовий освітній форум (The Education World Forum) проходитиме в Лондоні з 22 по 25 січня 2017 року. Подія об’єднує Міністрів освіти та їхніх заступників, що представляють понад 80% населення світу. Провідні спеціалісти збираються, щоб обговорити подальший розвиток та зміни в освітній політиці держав.

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ