• In English
 • 24 січня відбудеться національний форум ІТ-керівників органів влади
  опубліковано 21 січня 2017

  21
  січня

  11:00

  субота
  Додати в календар 2017-01-21 11:00:13 2020-06-04 18:48:55 Europe/Kiev 24 січня відбудеться національний форум ІТ-керівників органів влади Event organizer. event@organizer.email

  24 січня 2017 року у Києві відбудеться національний форум ІТ-керівників органів влади на тему  «Стан та перспективи розвитку електронного урядування в Україні»

  ІТ-форум організовано Державним агентством з питань електронного урядування спільно з проектом EGOV4UKRAINE та Програмою U-LEAD. Участь у форумі візьмуть представники центральних органів влади, органів місцевого самоврядування, Представництво ЄС в Україні, проект EGOV4UKRAINE, Академія електронного урядування Естонії.

  Головними темами Форуму стануть розвиток:

  - електронних послуг;

  - електронної ідентифікації (ID-картка, MobileID) та єдиного демографічного реєстру;

  - SmartCity;

  - електронного білету та електронної медичної картки;

  - відкритих даних;

  - центрів надання адміністративних послуг.

  У відкритті ІТ-Форуму візьмуть участь:

  Володимир Бондаренко  – Державний секретар Кабінету Міністрів України;

  Олександр Риженко – Голова Державного агентства з питань електронного урядування України;

  Представництво Європейського Союзу в Україні;

  Марі Педак – керівник Проекту EGOV4UKRAINE;

  Ханнес Асток – Заступник директора Академії електронного управління,  Естонія;

  Представники міських рад та інші.

  Початок ІТ-форуму: 24 січня 2017 року об 11.00.

  Адреса: готель «City Holiday Resort & SPA», вул. Велика Кільцева 5, Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинський район, Київська область.

  Акредитація представників ЗМІ до 18.00 23 січня 2017 року за телефоном: 067 118 16 60,  095 438 23 01,  irapress.new@gmail.com

  Довідково

  Проект є частиною української програми з децентралізації для забезпечення прозорішого урядування вищої підзвітності. Загальна вартість Проекту EGOV4UKRAINE становить 5,7 мільйонів Євро. Проект реалізується за підтримки Європейського Союзу, урядів Королівства Швеція та Естонії. Проект покликаний покращити процес надання адміністративних послуг органами місцевого самоврядування в Україні шляхом розробки та запровадження універсальної та ефективної ІТ архітектури, інформаційних систем та адміністративних послуг.

  Також у вересні 2016 року стартував Українсько-європейський проект «U-LEAD з Європою: Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку».