• In English
 • 24 грудня у Києві пройдуть "Ігри героїв" - всеукраїнські кроcфіт-змагання для поранених воїнів АТО та людей з інвалідністю
  опубліковано 21 грудня 2016

  21
  грудня

  10:00

  середа
  Додати в календар 2016-12-21 10:00:51 2020-08-12 13:18:10 Europe/Kiev 24 грудня у Києві пройдуть "Ігри героїв" - всеукраїнські кроcфіт-змагання для поранених воїнів АТО та людей з інвалідністю Event organizer. event@organizer.email

  24 грудня о 14:00 у Києві, у Палаці Спорту, за підтримки Міністерства молоді та спорту відбуватимуться змагання «ІГРИ ГЕРОЇВ» з кросфіт серед учасників АТО.

  У турнірі братимуть участь близько 50 спортсменів з різних областей України. Це ветерани та інваліди АТО, а також цивільні особи з інвалідністю.

  Попередні етапи змагань вже відбулися у Києві, Харкові, Дніпрі, Миколаєві та Львові.

  «ІГРИ ГЕРОЇВ» – це всеукраїнській кроcфіт змагання для поранених воїнів АТО та людей з інвалідністю. Головна мета ігорпсихологічна та фізкультурно-спортивна реабілітація наших героїв, соціальна адаптація людей з інвалідністю, впровадження та поширення спортивного руху серед молоді, малозахищених та соціально вразливих верств населення.

  Учасники змагань прагнуть своїм особистим прикладом показати іншим людям з інвалідністю, що їм під силу повернутися до повноцінного життя.

  Партнери: ГО «Всеукраїнське об'єднання ветеранів за Україну», БО «Філантроп Україна», «Український простір».