• In English
 • 19 грудня відбудеться круглий стіл на тему "Особливості конкурсних процедур з обрання керівників закладів культури: - досвід Міністерства культури"
  опубліковано 16 грудня 2016

  16
  грудня

  13:00

  п'ятниця
  Додати в календар 2016-12-16 13:00:37 2020-07-05 01:39:03 Europe/Kiev 19 грудня відбудеться круглий стіл на тему "Особливості конкурсних процедур з обрання керівників закладів культури: - досвід Міністерства культури" Event organizer. event@organizer.email

  19 грудня о 13:00 відбудеться круглий стіл на тему «Особливості конкурсних процедур з обрання керівників закладів культури: - досвід Міністерства культури».

  Спікери:

  Тамара Мазур - заступник Міністра культури України

  Павло Білаш - начальник управління сценічного і візуального мистецтва Мінкультури

  Лариса Петасюк - начальник управління правового забезпечення Мінкультури.

  Запрошуються до участі:

  представники РПР, експертного середовища, громадських об’єднань культурно-мистецького спрямування, громадянського суспільства.

  Круглий стіл проводиться з метою поширення відповідної інформації про можливості, які надає Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури».

  Захід проводиться у рамках виконання завдання щодо здійснення аналізу та виявлення недоліків (з подальшим виправленням) проведення конкурсних процедур з обрання керівників закладів, що належать до сфери управління Мінкультури. Зазначене завдання визначене Міністерству заходами із запобігання корупції в міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади (розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2016 р. № 803 «Деякі питання запобігання корупції в міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади»).

  Місце проведення: Український кризовий медіа-центр (вулиця Хрещатик, 2, Київ);

  Акредитація для представників ЗМІ:  тел. 234-15-36, presa@mincult.gov.ua.

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ