• In English
 • 15 грудня - церемонія відкриття VІІ Київської книжкової виставки «Книжкові контракти»
  опубліковано 12 грудня 2016

  12
  грудня

  13:00

  понедiлок
  Додати в календар 2016-12-12 13:00:25 2020-07-06 09:57:57 Europe/Kiev 15 грудня - церемонія відкриття VІІ Київської книжкової виставки «Книжкові контракти» Event organizer. event@organizer.email

  15 грудня у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» за участю Першого заступника Голови Держкомтелерадіо Богдана Червака відбудеться церемонія відкриття VІІ Київської книжкової виставки «Книжкові контракти». Виставка триватиме чотири дні.

  Початок заходу: 13.00.

  Місце проведення: «Український дім» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2).

  Участь у «Книжкових контрактах» беруть понад 90 вітчизняних видавців, які презентуватимуть свої книжкові видання, зустрічатимуться з читачами, обговорюватимуть майбутні проекти з діловими партнерами. На виставці широко  представлено художню, наукову, довідкову, історичну, краєзнавчу літературу, подарункові видання.

  У день відкриття виставки відбудеться нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Краща книга України 2016 року». Гран-прі конкурсу присуджено книзі «Князі Вишневецькі»,  видавництво «Балтія-Друк». У книзі аналізується перебіг українсько-турецьких відносин з середини XVI століття, коли засновник Запорозької Січі на Хортиці князь Дмитро Вишневецький здійснив перший візит до Османської Порти. Наводяться також факти численних контактів між Україною і Туреччиною на міждержавному рівні у добу козацтва, УНР і новітньої української державності.

  У програмі виставки заплановано численні автограф-сесії літераторів, майстер-класи, дискусії за участю відомих українських письменників, літературознавців, художників-графіків тощо. Зокрема, під час виставки на стенді видавництва«Ярославів Вал» відбудуться автограф-сесії Любові Голоти, Сергія Грабара, Юрія Мушкетика, Олександра Скрипника, Людмили Ясної, Василя Рубана,  Олександра Шугая, Дмитра Павличка, Юрія Щербака, Сергія Цушка, Михайла Слабошпицького.

  На стенді «Центр фінансової грамотності» відбудеться презентація навчальних програм для підлітків «Подорож у світ економічних професій», «Успішний стартап: перші кроки до власного бізнесу» від FinancialLiteracyHub та фінансова вікторина  «Що ти знаєш про гроші та фінанси?».

  На стенді видавництва «Клуб сімейного дозвілля» пройдуть автограф-сесії Василя Шкляра, Андрія Кокотюхи та  Сергія Пономаренка, авторів збірки «Львів. Смаколики. Різдво» - Ніки Нікалео, Дари Корній, Тетяни Белімової, Світлани Лапіної.

  Для маленьких шанувальників книги протягом чотирьох виставкових днів триватиме розважальна програма до дня Святого Миколая.У рамках роботи «Книжкових контрактів» планується провести благодійну акцію із збору нових книг для юних мешканців Донецької та Луганської областей.

  З програмою виставки можна ознайомитись на сайті Держкомтелерадіо за посиланням http://comin.kmu.gov.ua/control/publish/article/main?art_id=131918&cat_id=131917