• In English
 • 17 грудня - перевірка на благонадійність кандидатів на зайняття посад Директора та заступників Державного бюро розслідувань
  опубліковано 14 грудня 2016

  14
  грудня

  11:00

  середа
  Додати в календар 2016-12-14 11:00:56 2020-07-06 10:03:19 Europe/Kiev 17 грудня - перевірка на благонадійність кандидатів на зайняття посад Директора та заступників Державного бюро розслідувань Event organizer. event@organizer.email

  17.12.2016 р. (субота) об 11:00 у приміщенні Національного агентства України з питань державної служби (м. Київ, вул. Прорізна, 15) відбудеться психологічне тестування (перевірка на благонадійність) кандидатів на зайняття посад Директора Державного бюро розслідувань, першого заступника та заступника Директора Державного бюро розслідувань.

  Порядок проведення психологічного тестування (перевірка на благонадійність) додається.

   

   

  ЗАТВЕРДЖЕНО

  Рішенням Конкурсної комісії

  Протокол № 30  від 05.12.2016 р.

   

  Порядок проведення психологічного тестування

  (перевірка на благонадійність) кандидатів на зайняття посад Директора Державного бюро розслідувань, першого заступника та заступника Директора Державного бюро розслідувань

   

  1.     Згідно з рішенням Конкурсної комісії від 05.12.2016 р. тестування кандидатів на благонадійність відбудеться 17.12.2016 р. (субота) об 11:00 у приміщенні Національного агентства України з питань державної служби (м. Київ, вул. Прорізна, 15).

  2.     Метою тестування на благонадійність є оцінка морально-вольових якостей характеру кандидатів: сумлінність, відповідальність, конформізм, підпорядкування і самоконтроль.

  3.     Участь у тестуванні беруть кандидати, за яких за результатами проведення співбесіди на засіданні Конкурсної комісії проголосувало не менше 5 (п’яти) членів Конкурсної комісії.

  4.     Кандидат допускається до приміщення, де проходитиме тестування, за наявності паспорта.

  5.     Тестування здійснюється з використанням комп’ютерної техніки. Час на виконання тестових завдань не обмежується, але фіксується.

  6.     Під час проведення тестування кандидатам забороняється користуватися інтернетом, електронними приладами, підручниками, навчальними посібниками тощо, а також спілкуватися між собою. У разі порушення кандидатом порядку проведення тестування він попереджається про можливість відсторонення від подальшої участі в ньому, а в разі повторного порушення відсторонюється від подальшої участі в тестуванні, про що складається відповідний акт.

  7.     Результати тестування на благонадійність надаються Конкурсній комісії і не оприлюднюються.

  8.     До наступного етапу конкурсного відбору допускаються всі кандидати, які взяли участь у тестуванні на благонадійність.

  9.     У разі, якщо кандидат вважає, що була порушена процедура тестування він може подати апеляційну скаргу. Апеляційна скарга подається члену Конкурсної комісії протягом двох годин з моменту завершення тестування та отримання кандидатом результатів не виходячи з приміщення Національного агентства України з питань державної служби. Апеляційна скарга має бути розглянута на найближчому засіданні Конкурсної комісії.

   

   

   

  Автор: ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ БЕЗПЕКИ,ОБОРОНИ ТА ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ ЮСТИЦІЇ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ