• In English
 • 11 грудня українські військові у складі ЛИТПОЛУКРБРИГ візьмуть участь у навчанні "Common Challenge - 16"
  опубліковано 08 грудня 2016

  08
  грудня

  08:00

  четвер
  Додати в календар 2016-12-08 08:00:48 2020-05-26 05:45:33 Europe/Kiev 11 грудня українські військові у складі ЛИТПОЛУКРБРИГ візьмуть участь у навчанні "Common Challenge - 16" Event organizer. event@organizer.email

  Командування Литовсько-Польсько-Української бригади та офіцери штабів приданих батальйонів прибули на загальновійськовий полігон Збройних Сил Республіки Польща «Демба» для участі в сертифікаційному командно-штабному навчанні «Common Challenge – 16».

  Зокрема, до маневрів залучено 18 українських офіцерів національної складової ЛИТПОЛУКРБРИГ під керівництвом заступника командира бригади полковника Володимира Юданова. Також участь у навчанні візьме штаб десантно-штурмового батальйону 80 окремої десантно-штурмової бригади ВДВ ЗС України під командуванням комбата майора Олега Баляса.

  «Наразі ми прибули на полігон, розгорнули командні пункти бригади та приданих батальйонів і розпочали підготовку до цьогорічного підсумкового екзаменусертифікаційного КШН «Common Challenge – 16». Власне навчання розпочнеться 11 грудня.

  Міжнародна сертифікаційна комісія, до складу якої входять військовослужбовці США, Польщі, Литви та України, згідно з стандартами НАТО перевірить готовність командування багатонаціональної бригади до виконання широкого спектру миротворчих операцій. Це серйозний захід, і ми маємо кілька днів, щоб ще раз переглянути наші процедури, перевірити готовність особового складу та успішно скласти цей залік», – прокоментував полковник Володимир Юданов.

  Варто зазначити, що командно-штабне навчання «Common Challenge – 16» триватиме з 11 до 16 грудня на загальновійськовому полігоні Збройних Сил Республіки Польща «Демба». За результатами участі в маневрах командування ЛИТПОЛУКРБРИГ має набути повних операційних спроможностей, щоб виконувати місії та операції згідно з мандатом ООН.

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ