• In English
 • 8 грудня Держводагентство обговорюватиме з громадськістю орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю у 2017 році
  опубліковано 04 грудня 2016

  04
  грудня

  14:00

  неділя
  Додати в календар 2016-12-04 14:00:53 2020-07-05 01:13:32 Europe/Kiev 8 грудня Держводагентство обговорюватиме з громадськістю орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю у 2017 році Event organizer. event@organizer.email

  8 грудня о 14 годині відбудеться чергове засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України за участю Голови Держводагентства Ірини Овчаренко.

  Організаторами заходу виступають громадська рада при Держводагентстві та Держводагентство.

  Під час засідання планується обговорити питання щодо сучасного стану адаптації законодавства України до права ЄС у сфері управління водними ресурсами, у тому числі щодо роботи басейнових рад; планів управління річковими басейнами в транскордонному контексті; зростання водних ризиків у басейнах річок Київської області за умов трансформації меліорованих земель; проведення поливної кампанії 2016 року; розробки орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2017 рік.

  До участі у заході запрошуються представники громадських організацій, які є членами громадської ради при Держводагентстві, експерти та фахівці водогосподарсько-екологічного напрямку, представники засобів масової інформації.

  Для проходу до приміщень Держводагентства при собі потрібно мати документ, який посвідчує особу (паспорт громадянина України, водійське посвідчення, військовий квиток тощо).

  Місце проведення заходу: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 8, зала засідань, 3 поверх.

  Для отримання додаткової інформації можна звертатися до контактної особи: Сімкова Євгенія Євгенівна, головний спеціаліст відділу зв’язків з громадськістю та документообігу, тел. 246-71-40, e-mail: scwm@scwm.gov.ua .

  Автор: ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ